Haber

Karamürsel’in önemli isimleri CHP saflarında

KOCAELİ (İGFA) –CHP, Karamürsel’de önemli isimlere rozet taktı.

İYİ Parti Karamürsel Kurucu Başkanı Ahmet Çakmak, partisinin 31 Mart Yerel Seçimlerine ilişkin aldığı kararların ardından partisinden istifa etti. 500 kişilik bir grupla CHP Karamürsel İlçe Teşkilatı’na gelen Çakmak, burada düzenlenen törene CHP’lilere katıldı.

Törene CHP İl Başkanı Bülent Sarı, Milletvekilleri Harun Yıldızlı, Muhip Kanko ve Nail Çiler, Karamürsel Belediyesi Başkan Adayı Ahmet Çalık, Gölcük İlçe Başkanı Mehmet Uzuner, Gölcük Belediyesi Başkan Adayı Özgür Yılmaz, İl ve İlçe Yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.

Gençlerin yaktığı meşaleler arasında çoğunluğu Karamürselli gençlerden oluşan yaklaşık 500 kişilik bir grupla parti binasına gelen Ahmet Çakmak, CHP Karamürsel İlçe Teşkilatı İlçe Başkanı Anıl Aksu ve Belediye Başkan Adayı tarafından karşılandı. Ahmet Çalık. CHP İlçe Teşkilatı önünde düzenlenen törende açılış konuşmasını İlçe Lideri Anıl Aksu yaptı.

BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ ADAYI OLDU

İYİ Parti’den istifa ederek CHP saflarına katılan ve Karamürsel’de toplumun geniş kesimi tarafından tanınan Ahmet Çakmak’ın CHP’den belediye meclis üyesi adayı olacağı konuşuluyordu.

“Karamürsel’in gençleri Ahmet kardeşimizin yanındayız” sloganlarıyla kürsüye çağrılan Ahmet Çakmak; “Tüm hayatımı Karamürsel’de geçirmiş olmanın gururuyla, Belediye Başkanımız Ahmet’le birlikte Karamürsel’e sosyal belediyeciliği getireceğiz ve çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Çakmak’ın CHP saflarına katılmasıyla birlikte birçok kişi de CHP’ye üye oldu.

Partiye yeni katılanların rozetleri parti yöneticileri tarafından takıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu